Skip to content

Współpraca Naukowa:

Współpracujemy ściśle z naukowcami i jednostkami badawczymi przy realizacji projektów, które są innowacyjne, zorientowane na przyszłość i skupiają się na służeniu dobru społeczeństw, z poszanowaniem dla ekologicznych zasad.

Wspolpraca_z_naukowcami
Uslugi_prawne

Usługi Prawne:

Oferujemy specjalistyczne doradztwo prawne w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, obsługi prawnej dla różnych podmiotów, a także pomoc w kwestiach związanych z nieruchomościami, umowami, procesami inwestycyjno-budowlanymi. Pomagamy także w przekształceniach i restrukturyzacjach przedsiębiorstw, sukcesjach biznesowych oraz w procesach upadłości konsumenckich.

 Edukacja:

Nasz zespół angażuje się w aktywizację i rozwój indywidualny i grupowy dzieci, młodzieży i dorosłych, szczególnie w sytuacjach kryzysowych i nagłych.

Edukacja
Rozwij_spoleczny

 Rozwój społeczny i osobisty:

Pracujemy na rzecz aktywizacji grup, lokalnych społeczności i jednostek poprzez rozwijanie ich kompetencji, umiejętności, zainteresowań i świadomości.

Wyrównywanie szans:

Nasza działalność obejmuje również inicjatywy mające na celu zminimalizowanie wykluczeń geograficznych, środowiskowych, społecznych i zawodowych.

Wyrownanie_szans